Led dezinfekce

Led dezinfekce likviduje viry, bakterie a vypořádá se i s covidem

Současná pandemie nám všem ukázala, jak moc důležité je udržovat naše prostředí hygienické používáním různých dezinfekcí. Na většině veřejných míst jsou proto čím dál tím víc k vidění zásobníky na všemožné lihoviny, které po nanesení na ruce nepříjemně štípou a navíc mají odér špatně vypálené slivovice. Co kdybychom vám řekli, že tento způsob dezinfekce je již minulostí a že můžete účinně chránit celé místnosti před neviditelnými zabijáky mnohem účinněji pomocí obyčejného neškodného světla?

Kvůli současné epidemii zmizely z poliček všech drogerií téměř veškeré zásoby dezinfekcí, různých hygienických gelů a podobných tekutin, které by měly mít za úkol chránit před zabijákem s názvem covid-19. Jejich ceny navíc kvůli tomuto boomu výrazně stouply, takže nejenže bylo složité nějakou dezinfekci získat, šlo dokonce o poměrně drahou investici. To vše je však již naštěstí minulostí. Nyní už nemusíte ručně dezinfikovat každý kout v místnosti. Na zničení všech nebezpečných bakterií, virů a dalších patogenů vám postačí jedno jediné světlo.

Jak to funguje?

Dezinfekční LED světla společnosti Germitec vyzrávají na nebezpečné bakterie, viry a jiné patogeny naprosto unikátním způsobem. Vyzařují totiž světlo o vlnové délce 405 nm, které neprodukuje žádné škodlivé UV světlo, a je tedy pro člověka naprosto neškodnéPro neviditelné parazity, kterými je mimo jiné i koronavirus SARS-CoV-2, je však smrtelně nebezpečné.

Germitec nabízí široký výběr těchto světel. Vybrat si proto můžete třeba jen menší světla nad kuchyňské linky, nebo naopak vysoce výkonné LED lampy do ordinací, kanceláří i jiných veřejných prostor. Všechny modely ale fungují na podobném principu.

Lampu stačí umístit kamkoliv do místnosti, zapnout, a ona už se postará o vše potřebné. Nejenže jde o pohodlnou cestu, jak udržet jakékoliv veřejné i soukromé prostory v naprosto hygienicky nezávadném stavu, ale i o mnohem výhodnější investicí než všemožné gely a jiné kapalné roztoky. Například lampa LUMINANO405 je totiž během 10 hodin schopná zničit veškeré nebezpečné patogeny v místnosti o rozměrech až 45 m2 a za tuto dobu vás její provoz vyjde na pouhé 4 Kč. Samotná dezinfekční lampa přitom (v závislosti na daném typu) stojí v řádu tisíců korun.

Nemusíte se zároveň bát, že by lampa jakýmkoliv způsobem narušovala vzhled vaší místnosti. Jde o designově moderní, avšak nenápadné řešení. Vsaďte na kvalitní a důmyslnou dezinfekci a dejte nemoci covid-19 pro vždy sbohem. Více informací najdete na e-shopu Led dezinfekce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *